Pastelové barvy na vlasy napsali o nás

Ohlasy od zákazníků

"Tyhle křídy už doma mám nějaký pátek a na léto je jejich využití super! Zpestřuju s nima fesťáky, koncerty i jiné „akce“ a reakce okolí jsou vždycky víc než příznivé. Využití u mě našly i při maškarním. Jen mě štve, že mám pak barevnej hřeben i žehličku, ale jde to lehce dolů.. :-)"

Tereza S.

"Oproti klasickým barvám na vlasy jsou pastely zcela bezpečné – neobsahují žádné chemikálie a neničí tak vlasy. Jsou ideální na party a festivaly, tábory a různá představení a vystoupení. Použít se dají všude, kde chcete dočasně vytvořit originální vzhled. Za dvě či tři umytí se barva vymyje a tak můžete stále zkoušet nové styly."

Blog Fashionized (celý text)

"Vzpomínám si na křídy na tabuli, nebo na suché pastely, kterými jsem si jako malá barvila vlasy. Bohužel tyto dvě alternativy nejsou šetrné k vlasům a vlasy poškozují. Tyto pastelové barvy k vlasům šetrné jsou. Pastelové barvy mi přišly na druhý den."

Kateřina Zuzaňáková (celý text)


"Po mojom experimente s červenou farbou počas zimy som si povedala, že po farbe tak skoro nesiahnem a mojim vlasom ponechám už hlavne ich prirodzenú farbu. No niekedy mám chuť si ich fakt zafarbiť, no len fakt na chvíľu a potom aby farba zmizla. Keď som mala možnosť vyskúšať pastelové farby na vlasy farebné kriedy na vlasy, hneď som išla do toho. Predstavujú presne to, čo som potrebovala - dočasné a sýte farby!"

Julianna Ivicic (celý text)


"Většina lidí se bojí toho, že zaprší, a oni pak poběží domů s růžovou až u kolen. Pokud vlasy zažehlíte, tak se vám to nestane. Pokud budete mít bílé tričko a bude hodně lejt a z vás bude kapat, opravdu na tričku můžou být kapky s lehoulinkým nádechem barvy vašich vlasů. Pokud vlasy do trička / do něčeho bílého utřete, bude látka lehce obarvená. Ale upřímně, mně to nijak nepřekvapilo. S permanentními barvami tomu není jinak. Nikdy jsem na hlavě neměla zářivou barvu, aby tohle nedělala, naopak jsem docela koukala, že křídy pouští minimálně."

Lucie Lou D.


"Na léto není nic ideálnějšího než si hodit trochu barev do vlasů ať už na festival nebo jentak. Je několik způsobů a jeden z těch dočasných jsou křídy na vlasy... Nejdřív jsem si chtěla udělat proužky, ale pak se mi hrozně zalíbila tahle tyrkysová barva a udělala jsem si tím celé ombre - škoda, že to není na dýl :D Křídu na vlasy mám z www.pastelovebarvy.cz a přišla mi rychlostí blesku."

MilkWoman (celý text)


"S barvami jsme byly spokojené - skvěle pigmentovaly, nanášení také v pořádku (za ten binec si můžem svou nešikovností :D)."

WorldNeedsBlondes (celý text)

"Dúfam, že sa môžem pochváliť - farby sú úžasné a taktiež aj ruky mojej kamarátky, ďakujem:)"

Michaela M.


"Z farieb som nadšená, vyzerá to skvele! :) Pretože som silný alergik, hneď ráno som si nafarbila na zápästí kúsok farbou tak, ako keď som si robila test na iné farby. Zvyčajne na druhý deň sa mi už objavila reakcia (alebo to aspoň svrbelo), teraz je to už 1,5 dňa a stále nič. Som rada že po 3 rokoch som konečne našla niečo čoho sa nemusím báť. Ďakujem veľmi pekne za milý prístup a rýchle reakcie, určite Vaše produkty odporučím ako nadmieru spokojný zákazník."

Zuzana J.

Podívejte se na fotografie od našich zákaznic. Najdete je v části Galerie > Vaše fotografie

Napsali o nás

Festivaly.EU

HIT LETOŠNÍCH FESTIVALŮ – DOČASNÉ PASTELOVÉ BARVY NA VLASY

Odkaz na článek

Kestrin Coleridge

Přebarvení vlasů zn. bez chemie, barevně a dočasně

Odkaz na článek

Dominica Priestley

Jak udělat "křídové melíry"?

Odkaz na článek

SceneCore

Pastelovebarvy.cz na vlasy - HIT léta!

Odkaz na článek

Beautstagram

Domácí a dočasný melír

Odkaz na článek

Yveta Dvořáková

Pastelové barvy na vlasy

Odkaz na článek

fashionlovesummer2013

Ide sa nakupovať! :D (cz)

Odkaz na článek

Peteys.blog.cz

Recenze | Pastelové Barvy

Odkaz na článek

Katherine Denwer

Pastelové barvy na vlasy

Odkaz na článek